Zo zijn we georganiseerd

Wij zijn een kleine organisatie met een groot netwerk. Ons netwerk helpt ons met het maximaal benutten van de beschikbare kennis en expertise uit wetenschap en praktijk. Lees meer over hoe we werken.

Financiering en verantwoording

Opvoedinformatie Nederland is onderdeel van het Nederlands Jeugdinstituut, dat financiering ontvangt vanuit het Rijk. Opvoedinformatie Nederland was tot 1 januari 2020 Stichting Opvoeden.nl.

Ons team

Van links naar rechts:

Suzana Simic-Pavlic, communicatiemedewerker, suzana@opvoedinformatie.nl

Roxanne Sebes, senior communicatieadviseur, roxanne@opvoedinformatie.nl

Rosalie Taubman, hoofd Opvoedinformaite Nederland, rosalie@opvoedinformatie.nl

Daniëlle Jansen-Moeliker, contentmanager, danielle@opvoedinformatie.nl

Simon van der Werf, functioneel applicatiebeheerder, simon@opvoedinformatie.nl

Melissa Bastiaan, contentadviseur, melissa@opvoedinformatie.nl

Daarnaast zetten we voor verschillende werkzaamheden de volgende krachten in:

Inez van Goor, tekstschrijver, inez@opvoedinformatie.nl

Gea Frikkee, tekstschrijver, gea@opvoedinformatie.nl

Ariënne Oortwijn, managementassistente, a.oortwijn@nji.nl

Maxime van der Vliet, stagiaire Avans Hogeschool

 

Contact

088-11 80 200
contact@opvoedinformatie.nl

We zijn ook bereikbaar via Twitter en te volgen via LinkedIn.

Nadya Aboyaakoub-Akkouh, wethouder Nijkerk:

'De online informatie moeten wij relateren aan de praktijk. Daarom betrekken we ouders, jongeren en kinderen bij de ontwikkeling ervan.'